Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

22 marca 2019 13:30 | wersja 6 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Sołectwa

Lp.

Nazwa sołectwa

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

Sołtys

1

Adamów Rososki

Adamów Rososki

Kinga Zdybel

2

Barcice Drwalewskie

Barcice Drwalewskie

Ewa Tymińska

3

Barcice Rososkie

Barcice Rososkie

Wiesław Tomala

4

Sułkowice Nowe

Sułkowice

Tomasz Lewandowski

5

Budziszyn

Budziszyn

Teresa Walczak

6

Budziszynek

Budziszynek

Małgorzata Kowalczyk

7

Chynów

Chynów

Kazimierz Grochal

8 Chynów Wola Chynów Małgorzata Gugała

9

Dobiecin

Dobiecin

Krzysztof Kaliński

10

Dąbrowa Duża

Dąbrowa Duża

Iwona Kurzepa

11

Drwalew

Drwalew

Robert Gawroński

12

Drwalewice

Drwalewice

Cezary Bukowski

13

Edwardów

Edwardów

Stefan Tywonek

14

Franciszków

Franciszków

Barbara Nogal

15

Gaj Żelechowski

Gaj Żelechowski

Barbara Zdunek

16

Gliczyn

Gliczyn

Halina Żukowska

17

Grobice

Grobice

Ludwik Marczak

18

Henryków

Henryków

Mariusz Szczepaniak

19

Jakubowizna

Jakubowizna

Agnieszka Sulich

20

Janów

Janów

Andrzej Petrykowski

21

Jurandów

Jurandów

Ewelina Korczak

22

Kukały

Kukały

Stanisław Serafin

23

Krężel

Krężel

Grzegorz Jędral

24

Lasopole

Lasopole

Daniel Bąkowski

25

Ludwików

Ludwików

Paweł Piotrowski

26

Machcin

Machcin

Jacek Milewski

27

Marianów

Marianów

Wiesław Cybulski

28

Martynów

Martynów

Małgorzata Maciak

29

Marynin

Marynin

Tadeusz Lubowiecki

30

Mąkosin

Mąkosin

Wanda Piwowarek

31

Milanów

Milanów

Sylwia Mróz-Skwirowska

32

Nowe Grobice

Nowe Grobice

Edyta Wedman

33

Ostrowiec

Ostrowiec

Józefa Sokołowska

34

Pawłówka

Pawłówka

Arkadiusz Sałyga

35

Pieczyska

Adamów Drwalewski, Pieczyska

Grzegorz Górecki

36

Piekut

Piekut

Stanisław Altawęgier

37

Przyłom

Przyłom

Krystyna Mróz

38

Rososz

Rososz

Mirosław Tomaszewski

39

Rososzka

Rososzka, Zbyszków

Małgorzata Krupa

40

Staniszewice

Grabina, Kozłów, Staniszewice

Adam Anisiewicz

41

Sułkowice

Hipolitów, Sułkowice

Michał Szturemski

42

Sułkowice Osiedle

Sułkowice

Stanisław Wielgosz

43

Watraszew

Watraszew

Krzysztof Krakowiak

44

Węszelówka

Węszelówka

Ryszard Stelmasiak

45

Widok

Widok

Jacek Majak

46

Wola Kukalska

Sikuty, Wola Kukalska

Adrian Korpalski

47

Wola Pieczyska

Wola Pieczyska

Barbara Gromadzka

48

Wola Żyrowska

Wola Żyrowska

Bogdan Skiba

49

Wygodne

Wygodne

Jacek Wichniewicz

50

Zalesie

Zalesie, Zadębie

Sławomir Strzyga

51

Zawady

Zawady

Alicja Pietrzak

52

Żelazna

Janina, Żelazna

Zbigniew Stankiewicz

53

Żelechów

Nowy Żelechów, Żelechów

Sławomir Zwierzyński

54

Żyrów

Żyrów

Janina Młoźniak

Biuletyn Informacji Publicznej — Urząd Gminy w Chynowie

Logowanie